logo-softsolution-final-color-transparent
Moderní a dynamický

Věnujeme veliké úsilí vylepšování našich znalostí a technologií. Pracujeme s tím nejnovějším, co je k dispozici a všechny naše produkty prochází velmi důkladným testováním.

Projektové řízení

Využíváme moderní metody vývoje software a řízení projektů. Díky tomu dokážeme rychle a pružně reagovat na změny. Také díky této metodice dosahujeme vysoké kvality našich produktů.

Služby

Zaměřujeme se na profesionální komplexní služby v oblasti informačních technologií (systémová integrace, implementace IS, vývoj aplikačního software, tvorba webových stránek, rozsáhlé instalační projekty a outsourcing)

Kvalita

Vždy dbáme na to, abychom maximálně kvalitně, dostatečně rychle a přesně splnili požadavky našich zákazníků. Všechny naše aplikace jsou jednoduché, přehledné a snadno pochopitelné pro každého uživatele.

Ambice

Naší trvalou ambicí a závazkem je být dobrým a spolehlivým partnerem, garantem kvality, stability a pokrokovosti v IT.

Tým

Celý tým je složený z kvalifikovaných odborníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oboru IT . Díky tomu můžeme dlouhodobě garantovat kvalitu našich služeb.

Podpora

Je důležité mít se na koho obrátit v okamžiku kdy Vám něco nejde nebo nefunguje. Naše technická podpora je tady pro Vás. Nebojte se jí zavolat.