browser
Jsme schopni vytvořit libovolný software pro Vaši firmu. Nezáleží na tom, zda se má jednat o intranet, software pro zpracování zakázek, řízení provozu, databázi zákazníků, CRM nebo cokoliv jiného. Pracujeme vždy s těmi nejmodernějšími a nejspolehlivějšími nástroji. Při vývoji dbáme dodržování standardů a norem.

Uživatelská přívětivost

Naším cílem je přinášet Vám aplikace, které budete rádi používat. Vytváříme přehlédné, snadno použitélné a maximálně intuitivní systémy, pro které nepotřebujete drahé školení.

Rychlost

Čas jsou peníze. Proto v celém životním cyklu aplikace dbáme na rychlost. Od rychlosti vývoje přes rychlost používání až po pohotovou podporu.

Spolehlivost

Vše co opustí brány naší společnosti prochází důkladným testováním, zátěžovými i bezpečnostními testy. I infrastruktura, kterou používáme je mnohonásobě jištěna, takže se nestane aby byly námi provozované služby nedostupné.[/gn_column]

Standardizace

Striktně dbáme na využívání standartních procesů, postupů a technologií.[/gn_column]

Podpora

Je důležité mít se na koho obrátit v okamžiku kdy Vám něco nejde nebo nefunguje. Naše technická podpora je tady pro Vás. Nebojte se jí zavolat.